• Satış Departmanı
  Telefon:
  +90 216 540 25 88
  Mesaj gönder
 • LED Ekranlar

  Kendi üretimiz olan Led ekranlar, TV ve projeksiyon gibi görüntüleme cihazlarının gün ışığı altında veremediği sonucu vermektedir. Bu nedenle öncelikle reklam sektörü olmak üzere birçok alanda led ekran kullanılmaktadır. Özellikle Power Led teknolojisiyle, led ekranların ışık gücü 9000 cd / m2’ye ulaşmıştır. Açıkhavada kullanılan led ekranlarda herhangi bir koruyucu yüzeye gerek olmadığı için görüş açısı, 140 dereceye ulaşmaktadır.

  Led ekranlar, açık hava reklamcılığında, binaların yüzey kaplamalarında,hizmet sektöründe, sahneleme uygulamalarında, kapalı alanlardaki reklam mecralarında, firma tanıtımlarında, toplantılarda, defilelerde,hastanelerde, mağazalarda, otellerde, turistik alanlarda, mobil reklamcılıkta, fuar standlarında, açılışlarda, alışveriş merkezlerinde, futbol sahalarında yer alan alınlıklarda, skorbord’larda ve her türlü spor faaliyetlerinde kullanılabilir.

  Led ekranlar çok büyük ebatlarda üretilebilmeleri ve gün ışığında da çok net bir şekilde görülebilmeleriyle günümüz reklâm ve tanıtım teknolojisinin en etkili ve popüler aracıdır.

  Led ekranlar, üstün teknolojileriyle reklam mecralarını daha üst kademelere taşımaktadır.

   

  Moskova Riviera AVM

  Ataşehir Watergarden AVM
  Ataşehir Watergarden AVM
  Trump Tower